Kalender

Oktober 2018
  • Täby Gymmix, Enhagenskolan, Enhagsslingan 23, Täby

    Tisdag, 23. Oktober 2018 19:30 - 20:30
    Stockholm, Täby

  • Klostret: Slottsvägen 1 A, KALMAR (ingång från baksidan, gamla kyrkogården)

    Onsdag, 24. Oktober 2018 18:00 - 19:30
    Kalmar

  • Nygatan 38,centrala Örebro

    Onsdag, 24. Oktober 2018 - Onsdag, 5. December 2018 18:30 - 20:30
    Örebro Kulturpalatset

  • Kühlers Dansskola, Tegnérlunden 6, 113 59 Stockholm

    Onsdag, 24. Oktober 2018 18:45 - 19:45
    Stockholm, Vasastan

  • Banslättsskolan, Aftonvägen 6, Tullinge

    Onsdag, 24. Oktober 2018 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • Järna Dans & Yoga, Storgatan 11, Järna

    Onsdag, 24. Oktober 2018 19:00 - 20:30
    Järna

  • Årsta Folkets Hus - Stockholm Lokal Loftet

    Fredag, 26. Oktober 2018 18:30 - 20:30
    Årsta - Stockholm

  • Bygdegården Hällan i Hudiksvall

    Lördag, 27. Oktober 2018
    Hudiksvall - Helgkurs

  • Fryxellska skolan, Stora gatan 57-65, centrala Västerås

    Lördag, 27. Oktober 2018 09:30 - 11:30
    Västerås

  • Linköping

    Lördag, 27. Oktober 2018 10:00 - 13:00
    Frigörande dans Workshop

  • Yogahuset, Stationsgatan 46, Uppsala

    Lördag, 27. Oktober 2018 12:30 - 15:30
    Yogahuset, Uppsala

  • Marika´s Dansstudio, Döbelnsgatan 56, Stockholm

    Söndag, 28. Oktober 2018 12:30 - 16:30
    Stockholm

  • Hos Sonia och Leo, Lagbo 191, Huddungeby

    Söndag, 28. Oktober 2018 13:00 - 14:30
    Huddunge mellan Sala och Uppsala

  • Hannemo Kursgård, Bäckebron

    Söndag, 28. Oktober 2018 14:00 - 17:30
    Bäckebron - Värmland

  • Nya Krukan, Galtarbäcksvägen 16 Bromma

    Söndag, 28. Oktober 2018 15:00 - 17:00
    Islandstorget, Bromma

  • Danscentrum Syd, Malmö

    Söndag, 28. Oktober 2018 15:30 - 17:00
    Frigörande dans i mindfulness

  • Mundekulla Retreatcenter, Långasjö. Lokal Kreativrum ovanför receptionen

    Söndag, 28. Oktober 2018 18:00 - 20:00
    Mundekulla Retreatcenter, Långsjö

  • Mundekulla Retreatcneter, Långasjö. Lokal Kreativrum ovanför receptionen

    Söndag, 28. Oktober 2018 18:00 - 20:00
    Mundekulla Retreatcenter, Långasjö

  • YogaSala, Norrbygatan 12, Sala

    Tisdag, 30. Oktober 2018 16:30 - 18:00
    Sala

  • Täby Gymmix, Enhagenskolan, Enhagsslingan 23, Täby

    Tisdag, 30. Oktober 2018 19:30 - 20:30
    Stockholm, Täby

  • Klostret: Slottsvägen 1 A, KALMAR (ingång från baksidan, gamla kyrkogården)

    Onsdag, 31. Oktober 2018 18:00 - 19:30
    Kalmar

  • Banslättsskolan, Aftonvägen 6, Tullinge

    Onsdag, 31. Oktober 2018 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

November 2018
  • Billingehus i Billinge

    Tisdag, 6. November 2018 18:30 - 20:00
    Frigörande Dans i Skåne

  • Täby Gymmix, Enhagenskolan, Enhagsslingan 23, Täby

    Tisdag, 6. November 2018 19:30 - 20:30
    Stockholm, Täby

  • Klostret: Slottsvägen 1 A, KALMAR (ingång från baksidan, gamla kyrkogården)

    Onsdag, 7. November 2018 18:00 - 19:30
    Kalmar

  • Kühlers Dansskola, Tegnérlunden 6, 113 59 Stockholm

    Onsdag, 7. November 2018 18:45 - 19:45
    Stockholm, Vasastan

  • Banslättsskolan, Aftonvägen 6, Tullinge

    Onsdag, 7. November 2018 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • Årsta Folkets Hus - Stockholm Lokal Loftet

    Fredag, 9. November 2018 18:30 - 20:30
    Årsta - Stockholm

  • Kursgård Lindesberg i Falun

    Lördag, 10. November 2018 10:00 - 16:00
    Falun

  • Stadshuset Hotellg 3 Norrköping

    Måndag, 12. November 2018 18:00 - 21:00
    Norrköping